Aplikacje desktopowe

Zwane również jako „programy windowsowe” to programy uruchamiane bezpośrednio na komputerze użytkownika. Proponowane przez nas aplikacje to interaktywne rozwiązania dzięki którym prowadzenie firmy staje się jeszcze łatwiejsze.   Aplikacje WinForm oraz WPF. Tworzone w architekturze klient-serwer pozwalają na korzystanie z danych na serwerze w jednakowym czasie wielu użytkownikom z różnych lokalizacji.

Oferta

Aplikacje wielowątkowe

Tworzymy aplikacje wielowątkowe dzięki którym w ramach złożonego procesu biznesowego można wykonać wiele niezależnych zadań jednocześnie. Zadania te wykonywane są w ramach jednego programu.

Aplikacje bazodanowe

Oferujemy aplikacje bazodanowe wspomagające procesy biznesowe w firmie. Tworzone są one w celu przechowywania i lepszego wykorzystania dużej ilości danych dostępnych w przedsiębiorstwie. Systemy te zapewniają szybki dostęp do danych, oferują zaawansowane możliwości wyszukiwania, a także łączenie danych i tworzenie raportów.

Aplikacje Klient-Serwer

Automatyzacja procesów biznesowe w firmie, gdzie różni pracownicy przetwarzają w różny sposób wspólne dane, dodatkowo często w oddziałach firmy rozproszonych po całym kraju albo nawet świecie wymaga zastosowania oprogramowania w systemie klient-serwer.

Aplikacje dedykowane

Aplikacje szyte na miarę, dostosowane w każdym calu do wymagań klienta. Szybkie i niezawodne pozwalające zaoszczędzić koszty w firmie. Większość powtarzalnych procesów możemy oddać w ręce aplikacji, ona szybko i efektywnie wykona pracę do której zostanie stworzona a my w tym czasie możemy zając się innymi procesami pozwalającymi rozwijać nasz biznes.

Aplikacje WPF

Windows Presentation Foundation to zaawansowany silnik graficzny do tworzenia aplikacji o rozbudowanym intergejsie graficznym. Dzięki zastosowaniu tej technologii aplikacje wyglądają jednakowo niezależnie od posiadanej wersji systemu.

Aplikacje Windows Forms

Windows Forms to powstały wcześnie sposób na łatwe tworzenie aplikacji zawierających graficzny interfejs użytkownika w ramach .NET Framework. Daje także możliwość tworzenia wieloplatformowych aplikacji. W dalszym ciągu istnieje duże zapotrzebowanie na tego typu aplikacje.