Aplikacje webowe

Realizujemy projekty w technologii Microsoft .NET z wykorzystaniem wzorca projektowego MVC, co pozwala nam rozwijać każdy projekt, nawet te które kiedyś spełniały wszystkie swoje założenia – dzisiaj rozbudowywane są o kolejne moduły. Aplikacje webowe – usługi programistyczne – systemy informatyczne.

Oferta

ASP.NET MVC

Aplikacje webowe realizujemy z wykorzystaniem technologii ASP.NET MVC. Wzorzec MVC (Model-View-Controller) jest powszechnie wykorzystywany w wielu innych popularnych platformach aplikacyjnych (nie tylko do budowy aplikacji internetowych) stosując sprawdzone wzorce dajemy możliwość dalszego rozwoju, bezpieczeństwo oraz optymalizację aplikacji.

Dostępność z każdego miejsca

Aplikacje webowe dostępne są z każdego zakątka świata, możemy korzystać z nich dzięki przeglądarkom internetowym. To dzięki nim możemy rozwijać nasz biznes niezależnie od miejsca w którym się znajdujemy.

Aplikacje dedykowane

Aplikacje szyte na miarę, dostosowane w każdym calu do wymagań klienta. Szybkie i niezawodne pozwalające zaoszczędzić koszty w firmie. Większość powtarzalnych procesów możemy oddać w ręce aplikacji, ona szybko i efektywnie wykona pracę do której zostanie stworzona a my w tym czasie możemy zając się innymi procesami pozwalającymi rozwijać nasz biznes.

Procesy biznesowe

Automatyzacja i optymalne wykorzystanie zasobów firmy. Zarządzanie relacjami z klientem. Zarządzanie treścią i dokumentami. Wszystko to może być wykonywane przez oprogramowanie wspomagające procesy w firmie. Dostępne z każdego miejsca na świecie.

Strony internetowe

100% responsywne strony internetowe dostosowujące swój wygląd do każdej wielkości wyświetlacza. Dzięki temu rozwiązaniu posiadasz jedną stronę która działa wszędzie i na każdym urządzeniu bez tworzenia wersji mobilnych i inwestycji kolejnych środków..

Sklepy internetowe

W dzisiejszych czasach klienci potrzebują szybkiego działania, dzięki sklepowi internetowemu klienci mogą zamówić produkty w czasie powrotu z pracy, podczas opieki nad dziećmi, lub wypoczywając przed telewizorem. Wystarczy że posiadają komputer lub urządzenie mobilne.