Aplikacje dedykowane

Aplikacje szyte na miarę, dostosowane w każdym calu do wymagań klienta. Szybkie i niezawodne pozwalające zaoszczędzić koszty w firmie. Większość powtarzalnych procesów możemy oddać w ręce aplikacji, ona szybko i efektywnie wykona pracę do której zostanie stworzona a my w tym czasie możemy zając się innymi procesami pozwalającymi rozwijać nasz biznes. Aplikacje dedykowane – usługi programistyczne – systemy informatyczne.

Oferta

Dopasowanie do wymagań

Zamawiając w naszej firmie system dedykowany Klient decyduje o jego funkcjach. Możliwość wpływania na kształt oprogramowania i realizacja własnych pomysłów oznacza możliwość stworzenia funkcji których brak w gotowych rozwiązań. Jednocześnie stwarza szanse na opracowanie narzędzia dającego przewagę konkurencyjną wykorzystując nowatorskie założenia lub specyfikę danego rynku.

Rozbudowa i rozwój

Tworząc aplikacje dedykowane patrzymy w przyszłość. Takie podejście daje naszym klientom gwarancję, że stworzone przez nas rozwiązanie będzie mogło być regularnie rozwijane wraz ze wzrostem organizacji. Aplikacje te są „szyte na miarę” a tym samym elastyczne dzięki czemu nożna integrować je z innymi systemami.

Procesy biznesowe

Automatyzacja i optymalne wykorzystanie zasobów firmy. Zarządzanie relacjami z klientem. Zarządzanie treścią i dokumentami. Wszystko to może być wykonywane przez oprogramowanie wspomagające procesy w firmie.

Aplikacje webowe

Realizujemy projekty w technologii Microsoft .NET z wykorzystaniem wzorca projektowego MVC, co pozwala nam rozwijać każdy projekt, nawet te które kiedyś spełniały wszystkie swoje założenia – dzisiaj rozbudowywane są o kolejne moduły.

Strony internetowe

100% responsywne strony internetowe dostosowujące swój wygląd do każdej wielkości wyświetlacza. Dzięki temu rozwiązaniu posiadasz jedną stronę która działa wszędzie i na każdym urządzeniu bez tworzenia wersji mobilnych i inwestycji kolejnych środków..

Aplikacje desktopowe

Aplikacje WinForm oraz WPF. Tworzone w architekturze klient-serwer pozwalają na korzystanie z danych na serwerze w jednakowym czasie wielu użytkownikom.