Programowanie

to nasza pasja..

Języki programowania

Tworzymy oprogramowanie głównie w C#, ASP.NET MVC, HTML5 i CSS3. Stosując najnowsze technologie dostarczamy klientom wysokiej klasy rozwiązania. Dołączając do tego sprawdzone wzorce projektowe, nasze oprogramowanie może być ciągle rozwijane.

.NET Framework

Zadaniem platformy .NET Framework jest zarządzanie różnymi elementami systemu: kodem aplikacji, pamięcią i zabezpieczeniami. W środowisku tym można tworzyć oprogramowanie działające po stronie serwera internetowego (IIS) oraz pracujące na systemach, na które istnieje działająca implementacja tej platformy.

Bazy danych

Nasze oprogramowanie pozwala na współpracę z różnymi bazami danych. To właśnie dzięki bazom danych możemy magazynować nasze dane. Oprogramowanie zapewnia zarówno wprowadzanie jak i pobieranie danych, mamy również możliwość generowania raportów i analizy danych.

Aplikacje desktopowe

Zwane również jako „programy windowsowe” to programy uruchamiane bezpośrednio na komputerze użytkownika. Proponowane przez nas aplikacje to interaktywne rozwiązania dzięki którym prowadzenie firmy staje się jeszcze łatwiejsze.

Aplikacje wielowątkowe

Tworzymy aplikacje wielowątkowe dzięki którym w ramach złożonego procesu biznesowego można wykonać wiele niezależnych zadań jednocześnie. Zadania te wykonywane są w ramach jednego programu.

Aplikacje Klient-Serwer

Automatyzacja procesów biznesowe w firmie, gdzie różni pracownicy przetwarzają w różny sposób wspólne dane, dodatkowo często w oddziałach firmy rozproszonych po całym kraju albo nawet świecie wymaga zastosowania oprogramowania w systemie klient-serwer.

Programowanie

Tworzymy oprogramowanie w C# i .NET. Głównie aplikacje webowe, desktop-owe pozwalające na usprawnienie pracy przedsiębiorstwa. To właśnie dzięki oprogramowaniu nasi klienci mogą skupić się na pozostałych obszarach rozwoju firmy, a nasze oprogramowanie zajmie się tym do czego zostało stworzone. Programowanie – usługi programistyczne – systemy informatyczne.

Oferta