Sklepy internetowe

W dzisiejszych czasach klienci potrzebują szybkiego działania, dzięki sklepowi internetowemu klienci mogą zamówić produkty w czasie powrotu z pracy, podczas opieki nad dziećmi, lub wypoczywając przed telewizorem. Wystarczy że posiadają komputer lub urządzenie mobilne.

Oferta

Dostępność

Sklep może pracować dla nas 24h / 7 dni w tygodniu. Dostępny jest z każdego miejsca na świecie, na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Szybkość

Zamówienie możemy złożyć wracając z pracy, odpoczywając na kanapie lub jedząc posiłek. Szybkość składania zamówień sprawia że klienci w kilku ruchach mogą zamówić produkt.

Klienci

W dzisiejszych czasach klienci szukają produktów w internecie, dzięki sklepowi internetowemu umożliwiamy im znalezienie produktów w internecie i być konkurencyjnym w stosunku do konkurencji.

Aplikacje webowe

Realizujemy projekty w technologii Microsoft .NET z wykorzystaniem wzorca projektowego MVC, co pozwala nam rozwijać każdy projekt, nawet te które kiedyś spełniały wszystkie swoje założenia – dzisiaj rozbudowywane są o kolejne moduły.

Oszczędność

Dzięki sklepowi internetowemu oszczędzamy czas i pieniądze. Nie potrzebujemy zatrudniać dodatkowej osoby do kontaktu z klientem. Posiadamy sklep gdzie klient loguje się w dowolnym momencie, zamawia to czego potrzebuje z każdego miejsca na świecie, podaje adres dostawy i oczekuje na przesyłkę.

Aplikacje dedykowane

Aplikacje szyte na miarę, dostosowane w każdym calu do wymagań klienta. Szybkie i niezawodne pozwalające zaoszczędzić koszty w firmie. Większość powtarzalnych procesów możemy oddać w ręce aplikacji, ona szybko i efektywnie wykona pracę do której zostanie stworzona a my w tym czasie możemy zając się innymi procesami pozwalającymi rozwijać nasz biznes.